úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Dakota Ostrava

Soutěž:2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (5-1-0-0-10) 46:57 17

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Zaydlar Martinm.zaydlar@gmail.com606 654 327

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
04 10.09.2017, 16:15 POR HBC Dakota Ostrava Sanitrans Opava 2:4
12 24.09.2017, 16:15 POR HBC Dakota Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:5 k
15 22.10.2017, 11:00 VSE HBK Vsetín HBC Dakota Ostrava 5:1
18 08.10.2017, 13:00 POR HBC Dakota Ostrava HBC Falcon Ostrava 5:2
21 21.10.2017, 09:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava 6:1
25 29.10.2017, 10:00 POR HBC Dakota Ostrava HC Warrioti Havířov 7:2
32 08.05.2018, 09:30 ZAB HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 2:3
34 12.11.2017, 10:30 POR TJ Sokol Poruba 2017 HBC Dakota Ostrava 2:3 p
40 31.03.2018, 10:00 ZAB Sanitrans Opava HBC Dakota Ostrava 4:1
47 03.12.2017, 11:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Dakota Ostrava 3:4
51 25.03.2018, 13:00 ZAB HBC Dakota Ostrava HBK Vsetín 3:6 K
54 01.04.2018, 13:00 ZAB HBC Falcon Ostrava HBC Dakota Ostrava 1:5
60 08.04.2018, 13:00 ZAB HBC Dakota Ostrava TJ SP Dukla Martinov 2:3
61 15.04.2018, 10:00 ZAB HC Warrioti Havířov HBC Dakota Ostrava 2:7
68 29.04.2018, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Dakota Ostrava 3:0
69 05.05.2018, 14:00 ZAB HBC Dakota Ostrava TJ Sokol Poruba 2017 3:6

Statistika

  • 2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Berg Tomáš132945390.63000001
2.Staněk Pavel15493826573.3688.63151009
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Pijáček Tomáš700040000
2.Štefaňák Petr1124601000
3.Přibyl Jakub1421012140000
4.Vlašic Jiří1511241000
5.Woznica Martin13224141000
6.Hájek Viktor12033100000
7.Lípový Marek320200000
8.Trulík Petr843781000
9.Hrabal Filip202220000
10.Látal Tomáš10156100000
11.Zaydlar Martin100000000
12.Jareš Jiří722400010
13.Kubesa Jiří164812222000
14.Elbl Matěj15101020142010
15.Bogumský Rostislav139312612021
16.Sysala Jakub100020000
17.Opekar Karel701100000
18.Borovička Pavel303320000
19.Berg Tomáš500040000
20.Polášek Daniel110100010
21.Frančík Tomáš430320000
22.Lembard Radim432500010
23.Marunič René100000000
24.Staněk Pavel100000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Dohnal Dominik000000000000
2.Frndák Jan12352744322.9288.67141016
3.Berg Tomáš132945390.63000001
4.Staněk Pavel63233152723973.586.7632130435
5.Plocar Tomáš422621017.8673.81000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Trulík Petr42351853445552
2.Přibyl Jakub741932511234021
3.Vlašic Jiří75172239402130
4.Sysala Jakub3117825223030
5.Zaydlar Martin498162460000
6.Hrabal Filip129152461200
7.Pijáček Tomáš5741822243021
8.Elbl Matěj17101121162010
9.Polášek Daniel278132182120
10.Csomor Martin265152000010
11.Štefaňák Petr596131963010
12.Látal Tomáš5551318520020
13.Jareš Jiří295914122010
14.Mišurec Petr197613483010
15.Bogumský Rostislav159312652021
16.Kubesa Jiří184812282000
17.Štross Jan17561100000
18.Woznica Martin29358281000
19.Míček Jakub1325740000
20.Frndák Zdeněk45077140000
21.Hájek Viktor25066120000
22.Opekar Karel5624600010
23.Lembard Radim642600010
24.Marunič René722400000
25.Borovička Pavel303320000
26.Frančík Tomáš530340000
27.Lípový Marek720200000
28.Frndák Petr31112201000
29.Wlodyka Jiří210100010
30.Včíslák Jan301100000
31.Marunič Petr300000000
32.Berg Tomáš22000100000
33.Michel Miroslav300020000
34.Raab Vítězslav400080000
35.Blažej Jiří100000000
36.Siwek David700060000
37.Gajdoš Daniel100000000
vytvořeno ZK