úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:6 (1-0-0-1-4) 18:24 4

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
07 17.09.2017, 14:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HC Warrioti Havířov 4:5
09 24.09.2017, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ Sokol Poruba 2017 6:1
14 31.12.2017, TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc :
19 05.11.2017, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Vsetín 2:6
24 22.10.2017, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava HBC Gladiators Olomouc 4:3
26 29.10.2017, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ SP Dukla Martinov 1:5
32 31.12.2017, ZAB HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc :
33 12.11.2017, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2 p
41 31.12.2017, ZAB HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc :
48 31.12.2017, POR TJ Sokol Poruba 2017 HBC Gladiators Olomouc :

Statistika

  • 2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Doseděl Martin4151141823.7188.37010012
2.Surma Michal2946904.583.64000002
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hrbáček Dušan301120000
2.Pelíšek Tomáš412301000
3.Vičík Daniel5000360000
4.Kordula Michal603380000
5.Čep Jaroslav200000000
6.Okleštěk Tomáš414520000
7.Schejbal Adam204400000
8.Schejbal Michal000000000
9.Grossmann Zdeněk402200000
10.Musil Pavel552721000
11.Minařík Jaroslav532520001
12.Švestka Lukáš412320000
13.Jirák Adam200020000
14.Šurkal Martin553820200
15.Vlček Jaromír302200000
16.Nedorostek Michal110100010
17.Řehulka Patrik311220000
18.Wolf Daniel200020000
19.Husák Stanislav100000000
20.Nazad Marcel102200000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal80184188529342.2691.11163430736
3.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
4.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš722424486210040
2.Okleštěk Tomáš61222345203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel461615311633460
6.Rašťák Jakub34141630562130
7.Hrbáček Dušan5291827511020
8.Dokoupil Daniel7851722801100
9.Kordula Michal3851722403010
10.Šurkal Martin2412921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8351419981010
13.Vlček Jaromír5321618422000
14.Brumar Jakub398816341010
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Fiala Michal3211011280000
19.Havránek Vojtěch236410282021
20.Schejbal Adam1325721000
21.Valinčič Roman20347441010
22.Musil Pavel552721000
23.Smutný Petr824600000
24.Jirák Adam29235380010
25.Spěvák Michal732500010
26.Kozák Ondřej9325101101
27.Minařík Jaroslav532520001
28.Mariánek Jiří1123500110
29.Horák Václav14145180001
30.Látal Jakub10235241000
31.Zapletal Patrik16404100210
32.Vičík Daniel281231060000
33.Čep Jaroslav703300000
34.Řehulka Patrik311220000
35.Sikora Jakub II.15022240000
36.Grossmann Zdeněk402200000
37.Kovařík Richard8112120000
38.Fibrich Josef202200000
39.Nedorostek Michal720220011
40.Schejbal Michal801100000
41.Hladiš Jakub110121000
42.Haniška Jan20101100000
43.Rygl Tadeáš201100000
44.Vrba Petr1201120000
45.Černý Jakub110100000
46.Žolcer Michael401140000
47.Havlíček Roman110100000
48.Skařupa Jaromír200000000
49.Polišenský Daniel200000000
50.Husák Stanislav100000000
51.Skokánek Michal300000000
52.Otáhal Miloslav300020000
53.Jašek Filip300000000
54.Wolf Daniel200020000
55.Tomášek Petr200000000
vytvořeno ZK