úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBC Gladiators Olomouc

Soutěž:2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (4-1-0-1-10) 41:58 15

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Pelíšek TomášpelisekT@seznam.cz775750068

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
07 17.09.2017, 14:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HC Warrioti Havířov 4:5
09 24.09.2017, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ Sokol Poruba 2017 6:1
14 25.03.2018, 16:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 5:0 K
19 05.11.2017, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Vsetín 2:6
24 22.10.2017, 15:00 ZAB HBC Falcon Ostrava HBC Gladiators Olomouc 4:3
26 29.10.2017, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ SP Dukla Martinov 1:5
32 08.05.2018, 09:30 ZAB HBC Dakota Ostrava HBC Gladiators Olomouc 2:3
33 12.11.2017, 14:00 OPA Sanitrans Opava HBC Gladiators Olomouc 3:2 p
41 22.04.2018, 10:00 ZAB HC Warrioti Havířov HBC Gladiators Olomouc 1:6
48 08.05.2018, 15:00 POR TJ Sokol Poruba 2017 HBC Gladiators Olomouc 6:1
50 14.04.2018, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 2:6
55 01.04.2018, 11:00 VSE HBK Vsetín HBC Gladiators Olomouc 5:0 K
57 08.04.2018, 14:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Falcon Ostrava 2:3
62 15.04.2018, 13:00 ZAB TJ SP Dukla Martinov HBC Gladiators Olomouc 4:3
68 29.04.2018, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBC Dakota Ostrava 3:0
70 06.05.2018, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc Sanitrans Opava 3:2 p

Statistika

  • 2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Volný Martin6171462712.8289.57131002
2.Doseděl Martin4151141823.7188.37010012
3.Surma Michal41691180485.05000004
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hrbáček Dušan1115641000
2.Pelíšek Tomáš713401000
3.Vičík Daniel6000360000
4.Kordula Michal10033100000
5.Čep Jaroslav200000000
6.Okleštěk Tomáš624620000
7.Schejbal Adam614500000
8.Schejbal Michal000000000
9.Grossmann Zdeněk1023500010
10.Musil Pavel8831121010
11.Minařík Jaroslav632520001
12.Švestka Lukáš512320000
13.Jirák Adam400020000
14.Šurkal Martin653820200
15.Vlček Jaromír602200000
16.Nedorostek Michal110100010
17.Řehulka Patrik611240000
18.Wolf Daniel200020000
19.Husák Stanislav100000000
20.Nazad Marcel807760000
21.Pěnčík Martin711200000
22.Frýda Petr7246120000
23.Antoníček Petr501140000
24.Studený Adam7921101110
25.Vlček Ondřej101120000
26.Říha Matěj101100000
27.Popelka Adam623500010
28.Wind Adam703340000
29.Rygl Tadeáš100000000
30.Brumar Jakub403300000
31.Havránek Vojtěch200020000
32.Minařík František101100000
33.Krejčiřík Vojtěch110120100
34.Matuška Jan101100000
35.Ludvík Jan601100000
36.Duša Jiří401100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Palánek Stanislav000000000000
2.Surma Michal83193195130692.2691163430739
3.Volný Martin7201693162.8589.42131003
4.Doseděl Martin6191602542.6989.39011013
5.Binar Martin21139725.578001001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Švestka Lukáš732424486210040
2.Okleštěk Tomáš64232346203350
3.Tinkl Michal53113041246020
4.Přecechtěl Pavel29132639124111
5.Nazad Marcel551621371693460
6.Hrbáček Dušan62102232552020
7.Rašťák Jakub34141630562130
8.Kordula Michal4451823423010
9.Dokoupil Daniel7851722801100
10.Šurkal Martin2512921981230
11.Mezuláník Jan2341721970010
12.Pelíšek Tomáš8751520981010
13.Brumar Jakub4381119341010
14.Vlček Jaromír5721618442000
15.Rulla Robert3011516611121
16.Mikulík Jan307714101000
17.Pelíšek Lukáš293101381100
18.Studený Adam9921101110
19.Musil Pavel8831121010
20.Fiala Michal3211011280000
21.Havránek Vojtěch256410302021
22.Schejbal Adam1735821000
23.Valinčič Roman20347441010
24.Frýda Petr9347140000
25.Minařík Jaroslav742620001
26.Smutný Petr824600000
27.Grossmann Zdeněk1123500010
28.Jirák Adam31235380010
29.Popelka Adam823500010
30.Spěvák Michal732500010
31.Kozák Ondřej9325101101
32.Mariánek Jiří1123500110
33.Horák Václav14145180001
34.Látal Jakub10235241000
35.Zapletal Patrik16404100210
36.Pěnčík Martin913400000
37.Wind Adam703340000
38.Čep Jaroslav703300000
39.Vičík Daniel291231060000
40.Sikora Jakub II.15022240000
41.Kovařík Richard8112120000
42.Fibrich Josef202200000
43.Nedorostek Michal720220011
44.Řehulka Patrik611240000
45.Matuška Jan101100000
46.Haniška Jan20101100000
47.Krejčiřík Vojtěch110120100
48.Antoníček Petr501140000
49.Rygl Tadeáš301100000
50.Vrba Petr1201120000
51.Minařík František101100000
52.Černý Jakub110100000
53.Duša Jiří401100000
54.Žolcer Michael401140000
55.Říha Matěj101100000
56.Havlíček Roman110100000
57.Schejbal Michal801100000
58.Hladiš Jakub110121000
59.Ludvík Jan601100000
60.Vlček Ondřej101120000
61.Polišenský Daniel200000000
62.Husák Stanislav100000000
63.Skokánek Michal300000000
64.Otáhal Miloslav300020000
65.Jašek Filip300000000
66.Wolf Daniel200020000
67.Tomášek Petr200000000
68.Skařupa Jaromír200000000
vytvořeno ZK