úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

HBK Frýdek-Místek

Soutěž:2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (14-1-0-0-1) 83:27 44

Soutěže

2017 - 18 MSHbL   |   2017 - 18 PLAY-OFF   |   2016 - 17 OHbL   |   2016 - 17 PLAY - OFF   |   2015 - 16 1. OHbL   |   2015 - 16 1. OHBL PLAY - OFF   |   2014 - 15 OHbL   |   2014 - 15 OLP   |   2014 - 15 OLP PO   |   2014 - 15 EPEUS PLAY - OFF    |   2013 - 14 BAIL OHbL   |   2013 - 14 PLAY OFF

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Hradečný Marekmhra02@seznam.cz602625801

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
01 10.09.2017, 09:30 POR HBC Falcon Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:13
05 17.09.2017, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBK Vsetín 6:2
12 24.09.2017, 16:15 POR HBC Dakota Ostrava HBK Frýdek-Místek 0:5 k
14 25.03.2018, 16:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Gladiators Olomouc 5:0 K
23 22.10.2017, 11:00 TRI HBK Frýdek-Místek Sanitrans Opava 4:2
28 29.10.2017, 17:30 POR TJ Sokol Poruba 2017 HBK Frýdek-Místek 3:7
29 05.11.2017, 09:00 ZAB HC Warrioti Havířov HBK Frýdek-Místek 2:3
35 12.11.2017, 09:00 TRI HBK Frýdek-Místek TJ SP Dukla Martinov 4:1
38 19.11.2017, 15:15 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Falcon Ostrava 6:3
44 26.11.2017, 10:00 VSE HBK Vsetín HBK Frýdek-Místek 0:2
47 03.12.2017, 11:00 TRI HBK Frýdek-Místek HBC Dakota Ostrava 3:4
50 14.04.2018, 11:00 OLO HBC Gladiators Olomouc HBK Frýdek-Místek 2:6
59 08.04.2018, 10:00 OPA Sanitrans Opava HBK Frýdek-Místek 1:2 sn
63 21.04.2018, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek TJ Sokol Poruba 2017 6:3
66 29.04.2018, 10:00 TRI HBK Frýdek-Místek HC Warrioti Havířov 8:3
71 06.05.2018, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBK Frýdek-Místek 1:3

Statistika

  • 2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holeksa Ondřej000000000000
2.Trnka Marek15272906621.8491.483131001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Hradečný Marek15134100000
2.Wlaka Martin1310112100150
3.Cieslar Patrik1410132363001
4.Sikora Jakub I.14101525390010
5.Roupec Pavel801100000
6.Tomis René634782010
7.Hlaváč Jiří1112517102010
8.Čopák Jan1331420000
9.Micza Michal12033270000
10.Sztolarik Pavel503320000
11.Goldmann David510120000
12.Lotko Daniel152161860100
13.Klosík Luboš101100000
14.Grüner Lukáš14011240000
15.Klimek Radim96612141000
16.Dittmann Lukáš13461022020
17.Holeksa Robin13718220020
18.Říman Dominik602220000
19.Micza Rostislav920200000
20.Schenk Michal1126800010
21.Konvička Martin101100000
22.Kisza Pavel805540000
23.Habčák Dominik401120000
24.Holeksa Ondřej100020000
25.Zoubek Petr101100000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Holeksa Ondřej000000000000
2.Trnka Marek75123147628261.5792.31175180412
3.Hradečný Michal338866611142.8488.3361820310
4.Micza Rostislav162636681.25010000
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Wlaka Martin10512910623591610284
2.Sikora Jakub I.83648414824075152
3.Cieslar Patrik47325789247102
4.Sztolarik Pavel51154560482040
5.Hradečný Marek89203656863010
6.Schenk Michal75153550533210
7.Klimek Radim42203050301130
8.Klosík Luboš36183048204320
9.Coka Alexander41222547273040
10.Micza Michal71182644733240
11.Čopák Jan9663440331000
12.Grüner Lukáš831520351602001
13.Tomis René26102131263020
14.Lotko Daniel3262329121210
15.Roupec Pavel8032427441010
16.Dittmann Lukáš2614122667040
17.Hlaváč Jiří18141024123020
18.Marflák Michal32513181161010
19.Blahut Martin30571240010
20.Samek Martin123912412000
21.Holeksa Robin218412221020
22.Micza Rostislav584711281000
23.Kisza Pavel10371040000
24.Ručka Radim324621010
25.Konvička Martin715601000
26.Filipek Robert11336160010
27.Říman Dominik1115620000
28.Goldmann David1241560000
29.Slanina René123521000
30.Strapáč Kristián303300000
31.Wojnar Lukáš502200000
32.Bernatík Tomáš411220000
33.Ostřížek Jiří202200000
34.Habčák Dominik401120000
35.Zoubek Petr101100000
36.Boor Daniel401100000
37.Holeksa Ondřej100040000
38.Gola Pavel200000000
39.Slaný Roman100000000
40.Meca Dominik100000000
41.Janoušek Martin100000000
42.Pastorek Břetislav100020000
vytvořeno ZK