úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

TJ SP Dukla Martinov

Soutěž:2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:10 (6-1-0-1-2) 36:20 21

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
03 10.09.2017, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov TJ Sokol Poruba 2017 2:3 sn
06 17.09.2017, 14:00 OPA Sanitrans Opava TJ SP Dukla Martinov 0:4
11 24.09.2017, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBK Vsetín 4:3 p
16 01.10.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava TJ SP Dukla Martinov 0:2
17 08.10.2017, 10:00 POR TJ SP Dukla Martinov HC Warrioti Havířov 3:1
21 21.10.2017, 09:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava 6:1
26 29.10.2017, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ SP Dukla Martinov 1:5
35 12.11.2017, 09:00 TRI HBK Frýdek-Místek TJ SP Dukla Martinov 4:1
39 19.11.2017, 13:00 POR TJ Sokol Poruba 2017 TJ SP Dukla Martinov 1:5
42 26.11.2017, 16:15 POR TJ SP Dukla Martinov Sanitrans Opava 4:6
45 31.12.2017, POR HBK Vsetín TJ SP Dukla Martinov :

Statistika

  • 2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Polášek David9121874111.3193.97261011
2.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeš Pavel10471140000
2.Kostelňák Radek1002200000
3.Chovanec Martin801120000
4.Zápeca Petr1001140000
5.Hluzák Jan10681400010
6.Macko Martin502220000
7.Breburda Adam934720010
8.Vávra Petr625700000
9.Mareš Martin9314290020
10.Kubovčík Petr420240000
11.Jelínek Miroslav8224120011
12.Lukašík Tomáš923540000
13.Weinfurter Dominik200040000
14.Karola Adam414521010
15.Šimko Tomáš952700010
16.Musálek Tomáš721301000
17.Grabovský Lukáš401120000
18.Laryš Stanislav626800000
19.Miksa Marek300000000
20.Kozubek Pavel623520000
21.Sovík Michal200000000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David132298270847532.2690.0922621501045
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr11965661312493144
2.Karola Adam11951751264891120
3.Breburda Adam12355571123871101
4.Weinfurter Dominik76353570996052
5.Dlouhý Daniel68234366714160
6.Musálek Tomáš11826396563120
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Besta Václav ml.71112839701010
10.Hradil Tomáš53132235241160
11.Baca Jakub48151934374100
12.Hluzák Jan2512193120210
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel338192780010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Kozlík Tomáš209112061100
18.Rataj Tomáš174151901000
19.Doskočil Tomáš7810717601020
20.Homola Vojtěch215111681010
21.Mareš Martin289716310020
22.Šimko Tomáš27931200020
23.Kodeš Jakub13571260010
24.Laryš Stanislav14371040000
25.Moravčík Dominik1136920020
26.Šindelka Martin10459221000
27.Kratochvíl Tomáš944820000
28.Chovanec Martin23268120000
29.Šlahorek Martin20246220000
30.Kostelňák Radek27066100000
31.Kubovčík Petr733681000
32.Lambert Robin1233620010
33.Besta Václav st.515600000
34.Macko Martin19066330000
35.Raab Vítězslav43066420000
36.Holoubek Martin40156100000
37.Miksa Marek832500010
38.Lukašík Tomáš923540000
39.Míček Jakub16325330000
40.Kozubek Pavel623520000
41.Zápeca Petr29134141000
42.Jelínek Miroslav8224120011
43.Adámek Radim703320000
44.Schön Marek712360000
45.Vraník Martin12213101000
46.Adamík Vojtěch612301000
47.Homola Jakub111200000
48.Krajča Petr101100000
49.Čeladník Jiří101120000
50.Grabovský Lukáš801160000
51.Zdražil Michal501100000
52.Rybička Jan710140000
53.Malík Tomáš410120000
54.Tomeš Ondřej201100000
55.Zavadil Lukáš201140000
56.Pořízek Radek210101000
57.Maček Marek100000000
58.Šupolík Jakub100000000
59.Motyčka Roman100000000
60.Kaleta Jakub100020000
61.Svoboda Ondřej100000000
62.Pešta Nikol100000000
63.Ryška Filip100000000
64.Čahoj Filip100000000
65.Borák Josef100000000
66.Keska Martin1200020000
67.Vavrda Jiří300000000
68.Sovík Michal200000000
vytvořeno ZK