úvod rozpis soutěže týmy hráči pravidla kontakt vybrat sezónu:  

TJ SP Dukla Martinov

Soutěž:2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
Bilance týmu:16 (11-1-0-1-3) 57:32 36

Soutěže

Týmové foto

Kontakty

vedoucí týmu email telefon
Vávra Petrvp04@centrum.cz736539070

Výsledky týmu v soutěži

číslo datum, čas místo domácí hosté
03 10.09.2017, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov TJ Sokol Poruba 2017 2:3 sn
06 17.09.2017, 14:00 OPA Sanitrans Opava TJ SP Dukla Martinov 0:4
11 24.09.2017, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBK Vsetín 4:3 p
16 01.10.2017, 17:00 POR HBC Falcon Ostrava TJ SP Dukla Martinov 0:2
17 08.10.2017, 10:00 POR TJ SP Dukla Martinov HC Warrioti Havířov 3:1
21 21.10.2017, 09:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBC Dakota Ostrava 6:1
26 29.10.2017, 10:00 OLO HBC Gladiators Olomouc TJ SP Dukla Martinov 1:5
35 12.11.2017, 09:00 TRI HBK Frýdek-Místek TJ SP Dukla Martinov 4:1
39 19.11.2017, 13:00 POR TJ Sokol Poruba 2017 TJ SP Dukla Martinov 1:5
42 26.11.2017, 16:15 POR TJ SP Dukla Martinov Sanitrans Opava 4:6
45 21.04.2018, 13:00 VSE HBK Vsetín TJ SP Dukla Martinov 2:4
52 25.03.2018, 10:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBC Falcon Ostrava 5:1
53 30.03.2018, 10:30 ZAB HC Warrioti Havířov TJ SP Dukla Martinov 1:4
60 08.04.2018, 13:00 ZAB HBC Dakota Ostrava TJ SP Dukla Martinov 2:3
62 15.04.2018, 13:00 ZAB TJ SP Dukla Martinov HBC Gladiators Olomouc 4:3
71 06.05.2018, 14:00 POR TJ SP Dukla Martinov HBK Frýdek-Místek 1:3

Statistika

  • 2017 - 18 Moravskoslezská Hokejbalová Liga
  • Historická produktivita
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Polášek David15243386811.5993.372111012
2.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Tomeš Pavel13481240000
2.Kostelňák Radek1503300000
3.Chovanec Martin12044270000
4.Zápeca Petr1501140000
5.Hluzák Jan169132201030
6.Macko Martin812380010
7.Breburda Adam14551040010
8.Vávra Petr11681401000
9.Mareš Martin15639310030
10.Kubovčík Petr723540000
11.Jelínek Miroslav9235120011
12.Lukašík Tomáš923540000
13.Weinfurter Dominik500060000
14.Karola Adam514521010
15.Šimko Tomáš1563900010
16.Musálek Tomáš1132501000
17.Grabovský Lukáš601160000
18.Laryš Stanislav11571220010
19.Miksa Marek401100000
20.Kozubek Pavel834720000
21.Sovík Michal611280000
22.Rybička Jan613420000
brankáři z og zás min pr % so v vn r pn p
1.Motyčka Roman000000000000
2.Helešic Ondřej1026360100110000
3.Švrčula Marek5425801.886.21240001
4.Benko Vladimír111036190.91000001
5.Polášek David140312291951132.290.3422691501046
6.Santoris Jakub3760902.889.55010002
7.Restel Simon131036376.92000010
8.Michel Bohumil162045676.92000001
hráči z g a b tm ppg shg vg rg
1.Vávra Petr126697114024103144
2.Karola Adam12051751264891120
3.Breburda Adam13058581164071101
4.Weinfurter Dominik813736731016072
5.Musálek Tomáš12327406763120
6.Dlouhý Daniel68234366714160
7.Navrátil Jiří60232649382540
8.Vávra Radek4417274485030
9.Hluzák Jan3317244121230
10.Besta Václav ml.71112839701010
11.Hradil Tomáš53132235241160
12.Baca Jakub48151934374100
13.Kozlík Marcel58112031562010
14.Tomeš Pavel388202880010
15.Woznica Martin6171623813000
16.Hájek Viktor5261723122000
17.Mareš Martin3613922350030
18.Kozlík Tomáš209112061100
19.Rataj Tomáš174151901000
20.Doskočil Tomáš7810717601020
21.Homola Vojtěch215111681010
22.Laryš Stanislav216101680010
23.Šimko Tomáš351051500020
24.Kodeš Jakub13571260010
25.Chovanec Martin282911370000
26.Macko Martin241910410010
27.Moravčík Dominik1136920020
28.Šindelka Martin10459221000
29.Kubovčík Petr1136981000
30.Kratochvíl Tomáš944820000
31.Kozubek Pavel834720000
32.Kostelňák Radek34077120000
33.Raab Vítězslav43066420000
34.Holoubek Martin40156100000
35.Šlahorek Martin20246220000
36.Lambert Robin1233620010
37.Miksa Marek933600010
38.Besta Václav st.515600000
39.Míček Jakub16325330000
40.Lukašík Tomáš923540000
41.Rybička Jan1423560000
42.Jelínek Miroslav9235120011
43.Zápeca Petr36134141000
44.Vraník Martin12213101000
45.Adamík Vojtěch612301000
46.Adámek Radim703320000
47.Schön Marek712360000
48.Homola Jakub111200000
49.Sovík Michal711280000
50.Grabovský Lukáš12022100000
51.Tomeš Ondřej201100000
52.Zavadil Lukáš201140000
53.Pořízek Radek210101000
54.Krajča Petr101100000
55.Čeladník Jiří101120000
56.Zdražil Michal501100000
57.Malík Tomáš410120000
58.Ryška Filip100000000
59.Čahoj Filip100000000
60.Borák Josef100000000
61.Keska Martin1200020000
62.Vavrda Jiří300000000
63.Maček Marek100000000
64.Šupolík Jakub100000000
65.Motyčka Roman100000000
66.Kaleta Jakub100020000
67.Svoboda Ondřej100000000
68.Pešta Nikol100000000
vytvořeno ZK